nowosci seriale netflix
fot. Pexels.com

Typowo kobiece seriale bawią nas do łez, uczą jak radzić sobie z przeciwnościami losu i poruszają ważne tematy społeczne. Jakie nowości warte uwagi w ostatnim czasie pojawiły się na platformie streamingowej Netflix?

Babskie seriale – Netflix 2020

W ostatnich latach w naszych domach zaczęły rządzić serwisy streamingowe. Już niewiele kobiet wyczekuje z niecierpliwością odcinków programów lecących w telewizji, skoro na wyciągnięcie ręki w dogodnym dla siebie momencie można znaleźć doskonałe filmy na zimę. Nieoczekiwanie ta opcja stała się wybawieniem dla wielu osób w obecnej sytuacji, gdy przez pandemię koronawirusa SARS-CoV-2 wszyscy ograniczamy kontakty z innymi osobami i niepotrzebne wyjścia.

Czas, który jeszcze niedawno poświęciłybyśmy na kawę z przyjaciółką albo kino w nowej rzeczywistości łatwiej zagospodarować dzięki ogromnej bibliotece filmów i seriali dostępnej np. na Netflixie. Niestety, niczym nieograniczona wolność wyboru ma również swoje minusy – ciężko zdecydować o tym, na co dziś mamy ochotę – komedia romantyczna czy może jednak serial z wątkiem kryminalnym? Ciężko również zapoznać się ze wszystkimi nowościami, gdyż w każdym tygodniu na platformach streamingowych pojawia się mnóstwo nowych treści. Z tego względu dobrze przejrzeć modne tytuły ostatnich tygodni – z pewnością każda kobieta znajdzie wśród nich ciekawy serial na zimowy wieczór, idealny o tej porze roku.

netflix para
fot. Pexels.com

Co nowego na Netflix?

Czy jest coś lepszego niż porywające babskie seriale? 2020 to rok pełen takich premier, a w grudniu na Netflixie pojawiło się kilka interesujących pozycji dla pań w każdym wieku i o różnych oczekiwaniach co do filmów. Warto przecież pamiętać o tym, że każda z nas ma inne preferencje – kobiecy serial nie dla każdego oznacza dokładnie to samo. Dlatego na naszej krótkiej liście znajdziecie pozycje idealne dla:

  • Fanek filmów dla kobiet i komedii romantycznych świetnym wyborem okaże się „Facet na Święta”, czyli opowieść o singielce zmęczonej wiecznymi pytaniami o drugą połówkę ze strony rodziny; z racji na świąteczne akcenty to świetny wybór jako serial na wieczór w okresie Bożego Narodzenia!
  • Fanek książki o tym samym tytule, czyli „Tiny Pretty Things” – historii o szkole baletowej pełnej intryg i rywalizacji.
  • Wielkich miłośniczek kryminałów – „Bałagan jaki zostawisz” to hiszpański dramat, który opowiada o nauczycielce, której nie daje spokoju sprawa pewnej śmierci.
  • Specjalistek od technologii i romansów, bo właśnie o tym opowiada koreańska produkcja „Start-up”; historia o młodych przedsiębiorcach, kluczących między karierą a miłością na koreańskim rynku nowych technologii łapie za serce i nie pozwala oderwać się od ekranu.
  • Kobiet, które uwielbiają seriale związane z tematem świątecznym – Netflix pozwala na obejrzenie nowego serialu „Jak zepsuć święta”, który opowiada o dziewczynie powracającej do domu na święta; przy okazji niszczy ona plany ślubne swojej siostry.
  • Najmłodszych dziewczynek, które wyrosły już z bajek dla dzieci  – to dla nich świetnym serialem na wieczór będą „Legendy Korry”, amerykański serial animowany o kobiecej wersji Avatara.

Kobiecy serial – jaki wybrać najlepiej?

Niezależnie od tego, na jaki kobiecy serial się zdecydujemy, ważne, żeby jego oglądanie dostarczało nam przyjemności. Wiele osób nie lubi przyznawać się do oglądania babskich seriali. 2020 to rok, który nie uwolnił nas od krzywdzących stereotypów. Niektórzy wciąż myślą, że rozrywka skierowana do kobiet jest gorszej jakości. Nic bardziej mylnego! Udowadniają to świetne produkcje dostępne na Netflixie.

najlepsze seriale na zimę
fot. Pexels.com

Nie ma co się wstydzić tego, że od czasu do czasu lubimy obejrzeć komedię romantyczną, taką jak na przykład dostępną na Netflixie nową pozycję „Facet od święta”. Jeśli gustujemy jednak w kryminałach, to nie warto na siłę oglądać komedii polecanych przez koleżanki. Lepiej zabrać się za ciekawy serial z wątkiem o niewyjaśnionej śmierci, taki jak na przykład „Bałagan jaki zostawisz”. Serial na wieczór ma być atrakcyjny przede wszystkim dla nas samych! Z tego powodu warto przyjrzeć się bogatej ofercie babskich seriali na Netflixie. 2020 to zdecydowanie już rok, w którym powinnyśmy przestać wstydzić się, że oglądamy kobiece seriale!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here