Wczasy nad morzem z psem

Coraz więcej wielbicieli czworonogów nie chce zostawiać swoich kudłatych przyjaciół w domu, czy hotelu w czasie urlopu. Decydujemy się na takie kierunki, by ukochany pies mógł pojechać na wakacje razem z nami. Wczasy nad morzem z psem wydają się wyborem idealnym. Dlaczego?

Możliwość zakwaterowania czworonoga

Tolerancja na zwierzęta w miejscach publicznych oraz w wynajmowanych kwaterach wzrasta. Lista miejsc noclegowych, do których można bez problemu zabrać psa, wydłuża się z roku na rok. Obecnie, znalezienie pokoju hotelowego, czy prywatnej kwatery, gdzie z obecności zwierzaka nie będą robić problemu, nie jest już wyczynem. Psiaka nie trzeba już ukrywać pod kurtką, by niepostrzeżenie przemycić go do pokoju. Mimo to koniecznie psa trzeba kontrolować, nie zostawiać samego w pokoju, by ze strachu czy złości czegoś nie zniszczył.

Tereny zielone – idealne na spacery

Polskie wybrzeże pełne jest terenów zielonych, lasów idealnych wręcz na piesze wędrówki. Psiak na co dzień mieszkający w mieście będzie zachwycony codziennymi spacerami. A my, dzięki jego towarzystwu, zmobilizujemy się do wstania z leżaka i oddalenia się nieco od plażowego parawanu. Długi spacer po lesie będzie idealną aktywnością oraz urozmaiceniem codziennego plażowania dla obu stron.

Plaże przyjazne zwierzętom

Wybierając kierunek wczasów, warto zainteresować się tematem plaż przyjaznych czworonogom. Znajdują się one wzdłuż całego polskiego wybrzeża. W takim miejscu nie trzeba trzymać psa na uwięzi. Może on sobie biegać puszczony luzem i bawić się z innymi psiakami obecnymi na plaży. Na pewno z radością popluska się w morzu, pobiega, czy pokopie dziury w piasku. Na takiej specjalnej plaży może bez problemu pozwolić sobie na wszystkie te aktywności. A my w tym czasie możemy spokojnie odpocząć, nie martwiąc się ciągłym pilnowaniem i uspokajaniem psa uwiązanego przy nas na tradycyjnej plaży.

Jak widać, Wczasy nad morzem z psem wydają się kierunkiem idealnym dla naszych czworonogów. Najważniejsze, że nie musimy już zostawiać ich w psich hotelach, czy u zaprzyjaźnionych sąsiadów. Mogą cieszyć się oni urlopem razem z nami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here