Podróże PKS

Kwidzyn to miasto położone w województwie pomorskim. Blisko jest Trójmiasto i Bydgoszcz, a także szybko można dojechać do Warszawy. Każdy wie, że podróżowanie samochodem jest coraz bardziej kosztowne. Z tego względu rośnie popularność PKS-u.

PKS Kwidzyn – duża sieć połączeń do różnych miejsc w Polsce

Miasto Kwidzyn jest niedużą miejscowością, która leży w bardzo atrakcyjnej części kraju. Można szybko dojechać nad morze lub na Mazury, a także w niedługim czasie znaleźć się w stolicy.

W Kwidzynie funkcjonuje PKS, który jest coraz chętniej wybierany nie tylko przez młode osoby, ale także całe rodziny z dziećmi. Obszerny rozkład jazdy i dużo połączeń sprawia, że PKS-em można dotrzeć szybko do szkoły, pracy lub na wakacje. Dodatkową zachętą są ceny i częste promocje, z których warto korzystać.

PKS Kwidzyn – dlaczego warto podróżować w taki sposób?

Przejazd autobusem jest znacznie bardziej komfortowy niż jazda samochodem. W aucie kierowca musi być cały czas skupiony na drodze. Nic nie może go rozproszyć. W autobusie można natomiast podziwiać widoki za oknem, a dodatkowo niejednokrotnie nawiązać ciekawe znajomości.

Przejazd autobusem jest niezwykle wygodny. W lecie działa klimatyzacja, która pozwala spędzić podróż bez upału. Zimą włączone jest ogrzewanie, dzięki któremu można rozebrać się z okrycia wierzchniego. W niektórych autobusach jest Wi-Fi, a także gniazdka elektryczne. Taka podróż jest doskonała dla wszystkich, którzy cenią sobie komfort i luksus.

Nowoczesne autobusy PKS

PKS Kwidzyn posiada bogatą flotę nowoczesnych autobusów, które są niezwykle wygodne. Dodatkowo są one przyjazne środowisku. Minęły czasy, kiedy to w autobusie sprężyny z fotela wbijały się w kręgosłup. Teraz można wygodnie usiąść i przespać się bez obaw, że po drzemce człowiek obudzi się połamany.

Rozkład jazdy PKS-u Kwidzyn jest dopasowany do potrzeb pasażerów. W okresie wakacyjnym zmienia się część połączeń, co nie oznacza, że jest ich mniej. Bilety dostępne są na stronie internetowej oraz u kierowcy. Warto także sprawdzać stronę i promocje, które co jakiś czas się pojawiają.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here