Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Manicure hybrydowy.Hybrydy Aliexpress. Vrenmol

Posty z lakierami hybrydowymi z Aliexpress cieszą się ogromną popularnością, dostaje też od Was dość sporo pytań na ten temat, więc kontynuujemy serię i tym razem na tapetę bierzemy lakiery hybrydowe Vrenmol.

Te lakiery kupiłam dość spontanicznie i nie słyszałam o nich zbyt wiele, mamy dość niewielki wybór kolorów w porównaniu do innych firm. Lakiery Vrenmol kosztują około 6 zł, a buteleczka jest wypełniona praktycznie po sam brzeg, co jest rzadkością na Ali.

Do kupienia tutaj i tutaj

Hybrydy Vrenmol kolory

Opakowanie

 

Opakowanie lakierów jest wykonane z grubego plastiku. Buteleczka jest dość ciężka, dlatego jesteśmy w stanie spokojnie wyciągnąć pędzelek, nie bojąc się o to, że buteleczka się przewróci, bo jest naprawdę stabilna.  Buteleczka jest czarna z białymi napisami, ale widziałam, że weszły też nowe opakowania białe z czarnymi napisami. Pędzelek jest wygodny i należy do tych dłuższych, ale to jaki pędzelek nam pasuje jest bardzo indywidualną kwestią.

Konsystencja

Nie lubię lakierów rzadkich, a to do nich nie należą.Lakiery są gęste i świetnie napigmentowane, zarówno jasne, jak i ciemne kolory. Nie smużą i świetnie się poziomują. Najważniejsze jest to, że nie łatwo zalać sobie nimi skórki.

Krycie

Jest rewelacyjne, nawet brokatowym lakierom wystarczyły dwie warstwy. Ciemniejszym kolorom wystarczyłaby spokojnie jedna warstwa, ale ja lubię nałożyć dwie, żeby wydobyć głębię koloru.

Trwałość

Trwałość jak w przypadku innych lakierów jest bardzo dobra, spokojnie wytrzymają dwa tygodnie bez uszczerbku. Kiedy nosiłam manicure wykonany przy pomocy tych lakierów moje dłonie były narażone na środki dezynfekcyjne i mimo to przetrwały. Odmaczają się w acetonie bez najmniejszych problemów.

Kolory

Hybrydy Vrenmol jasne kolory

Hybrydy Vrenmol fiolety i broakty

Hybrydy Vrenmol zielenie i burgundy

Podsumowanie

Hybrydy Vrenmol to kolejna marka lakierów, które mogę Wam polecić. U mnie są w czołówce jeśli chodzi o konsystencje i krycie. Mimo niewielkiego wyboru kolorów, myślę, że każda z Was znajdzie jakiś dla siebie. Znacie tą markę ? Kupujecie hybrydy na Aliexpress? Pochwalcie się co fajnego ostatnio zamówiliście.

Do następnego

Julita

Pozostałe posty z tej serii:

Hybrydy Modelones

Hybrydy Vena lisa

Hybrydy Rosalind

Hybrydy Vrenmol wszystkie kolory

 

Do następnego !
signature

Podziel się