Blogowanie

Blogmas 2016 #1 List do Świętego Mikołaja

Grudzień 2, 2016
blogmas 2016

Hej!

Dawno mnie tu było, ale natłok obowiązków sprawił, że nowy post się nie pojawił. Teraz wracam jednak , ze zdwojoną siłą. Zaczynamy blogmas 2016. Zachęcam do udziału w wyzwaniu przygotowanym przez Make life perfect. Z lekkim opóźnieniem, przychodzę do Was z listem do Świętego Mikołaja.Kocham Święta, ale od kilku lat Święta nie cieszą mnie tak jak kiedyś i mam nadzieję, że to wyzwanie sprawi,że na nowo odzyskam radość z przygotowań do Bożego Narodzenia.

Listów takich nie pisałam od bardzo dawna, ale myślę, że to dobry sposób na wizualizację swoich materialnych pragnień. Zaczynamy

blogmas 2016 list do świętego mikołaja

 1. Użyteczna rzecz i bardzo przydatna zarówno dla studenta, jak i blogerki. Dysk zewnętrzny do przechowywania dużej ilości materiałów, zdjeć itd.
 2. Lakiery hybrydowe. Pokazywałam Wam na Instagramie, że zaczynam swoją przygodę z hybrydami, więc ucieszyłabym się z lakierów hybrydowych Neonail, szczególnie z kolekcji Warming Memories
 3. Perfumy Carolina Herrera Good Girl w pięknym opakowaniu i o pięknym zapachu. Kobiecym, ale nie ciężkim.
 4. Paleta cieni, tutaj z chęcią przygarnęłabym czekoladkę z MUR, albo paletę Zoeva. Nie pogardziłabym też, cieniami z Glamshopu.
 5. Kolejnym punktem są książki od dawna chciałam przeczytać książkę Szczęśliwa skóra Adina Grigore oraz Zamień chemię na jedzenie Julity Batory.
 6. Matowe pomadki, moje uzależnienie i tutaj z chęcią przetestowałabym matowe pomadki Sleek, Nyx oraz Huda.

 

Oczywiście mam też inne pragnienia te bardziej prywatne i te mniej. Ale te rzeczy, które wymieniłam są takimi moimi Must have. Mam nadzieję, że znajdziecie coś dla siebie. Chętnie dowiem się co Wy chcielibyście dostać od Świętego Mikołaja. Dajcie znać w komentarzach.

blogmas 2016

Do następnego czyli już jutro

Julita

 • Ada Szczepańska

  oj tak, dysk by się przydał. mam tak zawalonego laptopa , że głowa mała 😮

  • Ja też ,dlatego muszę w końcu go kupić 🙂

 • Mam czekoladę i Zoevę! Polecam!❤

  • Może się skuszę taki prezent od siebie dla siebie 🙂

 • Kolor lakieru jest śliczny <3

 • Paletek nigdy nie za dużo 🙂 A robienia hybryd można się nauczyć (mam nadzieję :D) ❤

 • Ja muszę chwilę przysiąść i pomyśleć co bym chciała dostać 😉

 • zamówiłam dwa kolory z warming memorious sa bardzo do siebie zblizone, roznicy prawie nie widac wiec lepiej zamowic np jeden siwy jeden w bezu niz całą kolekcję , nyz za to tez mi sie marzy

%d bloggers like this: