Blogowanie

Blogmas 2016 #2 Za co kocham zimę?

Grudzień 4, 2016
blogmas 2016 za co kocham zimę

Hej!

Przyznam się szczerze, że gdy zobaczyłam tytuł tego wpisu we wpisach do zrealizowania podczas Blogmas, miałam pewne obawy, bo ja osobiście zimy nie lubię, a co dopiero mowić o miłości ;). Będąc dzieckiem kochałam zimę, lecz teraz bardziej się złoszczę niż cieszę ,kiedy się pojawia. Postanowiłam sobie jednak, że w tym roku będę probować odnaleźć w sobie dawną radość nie tylko ze Świąt, ale i z zimy. Jeśli jesteście ciekawe jakie powody wymyśliłam to zapraszam dalej. 

 

#1 Święta

To najważniejszy powód i pierwszy,który przychodzi mi do głowy,jeśli myślę o zimie. Uwielbiam cały świąteczny klimat, chociaż nie podoba mi się ta komercjalizacja Bożego Narodzenia i to, że pierwsze dekoracje pojawiają się już w listopadzie. Jak dla mnie jest to zbyt szybko, i tracimy przez to ten czas oczekiwania i radości, kiedy w końcu nadchodzi świąteczny czas. Dajcie znać jakie macie zdanie na ten temat, bo jestem ciekawa czy tylko ja mam na to taki pogląd.

#2 Śnieg

Mieszkam w takim miejscu w Polsce, gdzie śnieg pojawia się rzadko, nawet gdy w innych miejscach już jest, tak jak ma to miejsce teraz. Lubię kiedy jest biało, szczególnie w Święta, bo ma to jedyny w swoim rodzaju klimat. Mam nadzieję, że w tym roku tak będzie ,bo rok i dwa lata temu się nie udało.

#3 Iluminacje świąteczne

Uwielbiam, to kiedy wracam do domu późnym wieczorem, co ma miejsce praktycznie codziennie i jadąc autobusem miasto jest pięknie rozświetlone, mimo zmęczenia do domu wraca się o wiele przyjemniej.

#4 Ciepła czekolada i koc

Tylko zimą ciepła czekolada smakuje tak dobrze, a kiedy można siedzieć pod ciepłym kocem, z książką,popijając czekoladę to jest to najlepsze uczucie.

#5 Światła, świece

Pięknie rozświetlony pokój, zapach unoszący się ze świec. Niezwykle mnie to odpręża, nawet teraz kiedy do Was piszę, mam zapalone cotton balls i świeczki i uwielbiam to.

To już wszystkie powody, które przychodzą mi do głowy,kiedy myślę o zimie. Dajcie znać za co wy kochacie zimę?

blogmas 2016

Do następnego

Buziaki

Julita

 

 

 

 • Iluminacje świętami robią niezwykły klimat 😉

 • Gabi

  Ja będąc dzieckiem też kochałam zimę, ale to było kiedyś 😀

  Zapraszam! Jeśli ci się spodoba zaobserwuj, będzie mi bardzo miło :*
  Gabrielle->Klik!

  • U mnie tak samo,ale chcę na nowo polubić zimę 🙂

 • Święta ♥︎ śnieg ♥︎ mandarynki ♥︎

%d bloggers like this: