Blogowanie

Zmiany. Nowy etap w blogowaniu

Listopad 2, 2016
Nowa odsłona Blondeworld

Hej!

Witam się  z Wami po raz pierwszy z tego miejsca ( własnego miejsca). Niedawno na blogu wspominałam o zmianach. Teraz przedstawiam Wam nową  blondeworld. Poza tymi zmianami szykuję jeszcze inne, ale o tym w dalszej części posta.

Od początku wiedziałam, że chcę mieć jak najbardziej profesjonalnego bloga  i chcę ,aby był on moją własnością. Blog na bloggerze był próbą, czy blogowanie rzeczywiście mi się spodoba oraz  czy ktoś będzie chciał go czytać . Dzięki Waszym komentarzom , dostałam motywacyjnego kopa i postanowiłam zainwestować we własną domenę. Teraz widzicie efekt. Poza zmianą nazwy i wyglądu  postanowiłam rozszerzyć tematykę bloga. Kosmetyki i tematy  stricte urodowe, nie są moim jedynymi zainteresowaniem, dlatego co jakiś czas będę starać się przemycać posty związane z moimi innymi zainteresowaniami. Będą to posty związane z tym, co w danej chwili mnie zainspiruje, posty o zdrowiu, odżywianiu, modzie i blogowaniu. Planuję też wprowadzić comiesięczny cykl, z polecanymi linkami . Myślę ,że z czasem dołączą do tego inne cykle, ale wszystko w swoim czasie. Pomysłów mam bardzo dużo, brakuje jednak trochę  czasu na realizację ich wszystkich. Częstotliwość postów  jak na razie pozostaje niezmieniona i będą to dwa posty w tygodniu w środy i soboty. Blog nadal w przeważającej części będzie blogiem urodowym, pełnym recenzji kosmetyków,przede wszystkim naturalnych oraz kosmetyków kolorowych, tak jak było do tej pory.

Zachęcam do obserwowania mnie w social media, na Facebooku i Instagramie jestem najczęściej. Polecam też zaoobserowować blog w Google+ ( gadżet to zaoobserwowania znajduję się w stopce bloga). Dzięki temu będzie na bieżąco, ze wszystkimi nowymi treściami, które opublikuje.

Chętnie poznam Waszą opinię, Jak Wam się podoba nowa odsłona? Czy coś wymaga zmiany? A może macie jakiś pomysł i chciałybyście o tym przeczytać ? Zachęcam do wypowiedzi, a wszystkie sugestie chętnie przemyślę i w miarę możliwości wprowadzę w życie. Mam nadzieję, że będzie zaglądać do mnie z przyjemnością.

Do następnego

Julita

  • Mam nadzieję,że zmiany wyjdą blogowi na dobre 😉

  • Jestem tutaj pierwszy raz i bardzo mi się podoba. Masz talent, umiesz pisać i z przyjemnością czyta się twoje teksty. Kolejny kop ode mnie! 🙂 Zostaję tu na dłużej.

    • Dziękuję bardzo za tak miły komentarz i motywację ;). Cieszę się,że zostajesz na dłużej. Pozdrawiam 😉

  • Aleksandra Piotrowska

    Twój nowy blog wygląda pięknie!

  • też zamierzam przejść na własną domenę:)

%d bloggers like this: