Makijaż | Uroda

Porównanie korektorów Astor Perfect Stay vs Loreal True Match

Wrzesień 3, 2016
Korektor AstorPerfect Stay i Korektor Loreal True Match

Cześć

Dzisiaj przychodzę do was z porównaniem dwóch korektorów.  Dwa produkty z podobnej półki cenowej, dwa naprawdę jasne korektory, a więc dla osób o jasnej karnacji. Który okazał się lepszy? Dowiecie się tego w dalszej części postu. Zapraszam

 

Przyznam Wam się, że korektor pod oczy przez długi czas nie był obecny w mojej kosmetyczce. Nigdy nie miałam dużego problemu z zasinieniami , ani cieniami pod oczami. Przyszedł jednak czas , kiedy bardziej zagłębiłam się w temat makijażowy , co było równoznaczne z tym, że tego korektora zaczęło mi brakować. Postanowiłam rozpocząć poszukiwania i jakie było moje zdziwienie kiedy po przejrzeniu szafek z kosmetykami w popularnych drogeriach nie mogłam trafić na tak jasny korektor jakiego potrzebowałam, ze względu na swoją bardzo jasną karnacje.

W końcu trafiłam na produkt Astora , który przez długi czas mi wystarczał bo jest to już moje drugie opakowanie, ale na ostatniej promocji w Rossmannie postanowiłam poszukać czegoś nowego i tak trafiłam na produkt Loreal True Match. Długi wstęp mamy już za sobą, a więc możemy przejść do recenzji.

 

Standardowo zaczniemy od opisu producenta

 

 

Astor Perfect Stay

 

 

Potrzebujesz idealnej cery, która trwa? Poznaj nowy korektor Astor Perfect Stay 24Hplus Perfect Skin Primer! Natychmiast zapewnia idealne, pełne krycie, trwałe do 24 h.Wyjątkowa, długotrwała formuła z bazą przygotowuje skórę na makijaż i przedłużajego trwałość. Najnowszy korektor marki Astor jest odporny na ścieranie, kryje cieniei niedoskonałości jednym pociągnięciem i na długo, posiada wyjątkowo miękki aplikatori nieskazitelnie wtapia się w skórę.

 

Loreal True Match

 

Korektor z popularnej serii True Match. Dopasowuje się do koloru oraz struktury skóry. Dzięki zawartości Opti – Match świetnie wyrównuje kolor skóry, ukrywa niedoskonałości oraz cienie pod oczami. Nie wysusza. Beztłuszczowa formuła.Produkowany jest w 9 odcieniach – po 3 odcienie dla każdego rodzaju skóry (ciepły, neutralny i chłodny). (wizaż.pl)

 

Wiemy już jak te korektory opisują producenci, teraz czas na porównanie.

 

Posiadam korektor Loreal True Match w odcieniu 1 (Ivory) oraz Astor Perfect Stay w odcieniu 001 Ivory  są to najjaśniejsze odcienie. Korektorów używam jedynie pod oczy.

 

Opakowanie

Korektor Astor Perfect Stay i Loreal True Match porównowanie aplikatorów

Obydwa korektory mają plastikowe opakowania, standardowe dla tego typu produktów. Obydwa mają także aplikatory gąbeczkowe. Aplikator Astor Perfect Stay jest dłuższy ,lecz nie robi to żadnej różnicy przy aplikacji.

 

Astor Perfect Stay +, Loreal True Match +

 

Pojemność i cena

Pojemność korektora Astor  to 6,5 ml i możemy go dostać w cenie regularnej w Rossmanie za 33,99 zł, ale w drogeriach internetowych jego cena zaczyna się  już od 11 zł.Pojemność korektora Loreal to 5 ml, a cena to 35,99 w Rossmanie, natomiast w internecie jego cena zaczyna się od 17 zł.

 

Jak widzicie cena jak i pojemność w tym przypadku wypada na korzyść korektora Astor

 

Astor Perfect Stay +, Loreal True Match

 

Konsystencja i kolor

 Astor Perfect Stay i Loreal True Match swatch, kolory

Astor Perfect Stay ma konsystencje bardziej mokrą, rozciera się dobrze, a jego kolor wpada w róż, natomiast Loreal True Match ma suchą konsystencje, mimo to rozciera się tak samo dobrze, jego kolor wpada w żółty i to zdecydowanie jest jego zaleta. Żaden z nich nie wchodzi w załamania ani, zmarszczki mimiczne, jednakże kolor i konsystencja bardziej odpowiadają mi w korektorze Loreal.Astor Perfect Stay , Loreal True Match +

 

Działanie i trwałość

 

Najważniejszy punkt recenzji. Obydwa korektory trzymają się dość długo bo około 8-10 h. Natomiast to korektor True Match po tych godzinach wygląda lepiej, Astor nieznacznie wchodzi w załamania i troszkę się waży, czego nie zauważyłam w przypadku Loreal.

Jeżeli o krycie to tutaj zdecydowanie wygrywa Loreal , już po samej aplikacji da się zauważyć jego większe krycie, oczywiście zaznaczę jeszcze raz , ja nie mam jakiegoś większego problemu z cieniami, ani zaśnieniami, ale nie da się ukryć, że okolica pod oczami wygląda lepiej po aplikacji true match, koloryt jest wyrównany, a okolica oka optycznie rozświetlona.  W tym przypadku zdecydowanie wygrywa korektor Loreal.

 

Loreal True Match +, Astor Perfect Stay

 

Podsumowanie

 

Astor Perfect Stay ++

 

Loreal True Match +++

 

Jak widzicie  Loreal True Match wypadł lepiej, ale to nie znaczy ze Astor jest zły, bo jeżeli potrzebujecie korektora o różowym odcieniu to Astor może okazać się dla Was lepszy. Korektory te sprawdzą się osobom z bardzo jasną i jasną karnacją , bez dużych problemów z cieniami i zasinieniami, ponieważ z dużym problemem mogą sobie nie poradzić. Jeżeli szukacie jasnego korektora to zdecydowanie Wam polecam, ale nie w regularnej cenie, ponieważ nie są one tanie.

 

Dajcie znać czy miałyście te korektory oraz jakie są Wasze wrażenia względem nich.

Do zobaczenia w następnym poście.

Julita

%d bloggers like this: