Uroda

Ombre Top Coat Golden Rose- Czy warto?

Sierpień 27, 2016
Golden Rose Ombre Top Coat

Paznokcie ombre to ciekawy trend, który pomaga urozmaicić nasz manicure. Jest to dość pracochłonne, i niekiedy może sprawiać trudności w wykonaniu, szczególnie dla osób, które niekoniecznie mają talent do zdobienia paznokci czy robienia czegokolwiek więcej niż pomalowania ich na lakierem. Jako, że należę do takich osób postanowiłam przetestować nowość od Golden Rose  Ombre Top Coat, który miał być łatwym i szybkim sposobem na uzyskanie ombre na paznokciach. Jak się sprawdził ten top coat ? Czy warto go kupić ? Jeśli chcecie znać odpowiedzi na te pytania to zapraszam dalej.


Zacznijmy od tego jak ten produkt opisuje producent:
Koloryzujący utwardzacz poprawiający wygląd paznokci. Po nałożeniu na jasny lakier bazowy, kolor na paznokciach staje się stopniowo coraz bardziej intensywny. Top Coat nadaje połyskujące wykończenie i zdrowy, błyszczący efekt. Dostępny w dwóch odcieniach – 01 – delikatna fuksja, 02 – jasna czerwień.

Sposób użycia:

Nakładać na suchy lakier bazowy.

Ilość warstw Ombre Top Coat na paznokciu:

 Pierwszy – pozostawiamy bez nakładania

• Drugi – jedna warstwa 

• Trzeci – dwie warstwy

• Czwarty – trzy warstwy

• Piąty – cztery warstwy

* Opis pochodzi ze strony Golden Rose 

 

Co ja o nim myślę:

 

Posiadam  Golden Rose Ombre Top Coat w odcieniu 01, w buteleczce mamy 10,5 ml produktu, a jego cena wynosi 5,90 zł .Top coat przetestowałam z czteroma lakierami dedykowanymi do tego top coatu, podanymi na stronie Golden Rose. Były to lakiery Ice chic 11,08,04 oraz lakier Rich Color 103. Zacznę od lakierów Ice chic o numerze 11 i 08. Efekt na tych lakierach był praktycznie nie widoczny co zobaczycie na zdjęciach. Wydaje mi się, że te lakiery był zbyt delikatne i zbyt mało kryjące, aby uzyskać nimi zadowalający efekt. 

Golden Rose ice chic 8 na paznokciach Golden Rose Ice Chic 11 na paznokciach

Kolejny lakier to Rich Color 103, tutaj efekt był już lepiej widoczny , chociaż nadal delikatny. Różnice odcieni można było zauważyć w świetle dziennym, bo jeżeli chodzi o sztuczne oświetlenie te różnice były trudne do dostrzeżenia.

Golden Rose rich color 130 na paznokciach
Ostatni lakier czyli Ice Chic 04,przy tym lakierze rzeczywiście uzyskałam efekt ombre, manicure prezentował się naprawdę ładnie.

Golden Rose Ice Chic 4 na paznokciach
Podsumowując: Czy warto? Tak jeśli mamy dużo czasu i cierpliwości, musimy też wybrać odpowiedni lakier czyli dobrze kryjący bo tylko na takim uzyskamy zadowalające efekty. Jest to łatwy sposób , ale na pewno nieszybki na uzyskanie paznokci ombre.
Dajcie znać czy miałyście już ten top coat? Jak Wam się sprawdził ? Czy może dopiero macie zamiar go zakupić?
Lakier na paznokciach po użyciu Golden Rose Ombre Top Coat trzyma się u mnie około 5 dni, co jak dla mnie jest super wynikiem, ponieważ moje paznokcie są słabe i z reguły każdy lakier odpryskuje z nich po 2 dniach. Niestety ten top coat schnie dość długo każda jedna warstwa to ok. 10 min , a jeżeli nałożymy warstwy zbyt szybko to pojawią się nam nieestetyczne pęcherzyki powietrza oraz pojawią się smugi. 

 

Do następnego
Julita

  • Chętnie bym wypróbowała ale nie mam już cierpliwości do zwykłych lakierów po zaprzyjaźnieniu się z hybrydami 😉

  • uwielbiam lakiery z tej serii 😉 jednak ombre na paznokciach mi się nie podoba, wole klasyczne 😉

  • Kwestia gustu 😉

  • Marzą mi się hybrydy, ale jak na razie nie mogę sobie na nie pozwolić 😉

  • Generał Marchewka

    Ice Chic 04 – mój faworyt! 😉

%d bloggers like this: